ZTE F601 / F643 Gpon ONT pret: 130 RON cu TVA

Iasi, judet Iasi Adaugat La 10:20, 28 martie 2017, Numar anunt: 110312134
Oferit de Firma
Stare Nou

Modem Gpon FTTH ZTE F601 de la renumita firma ZTE Corporation cu technologie Gpon de 2.5Gbps download si 1.25Gbps upload, prevazut cu un port optic PON si cu un port Ethernet Gigabit.

TOATE PRODUSELE SUNT NOI, PRETUL CONTINE TVA SI SE OFERA FACTURA FISCALA SI GARANTIE

GPON Interface
Optical port: 1 x GPON interface (SC/PC or SC/APC)
Transmission Distance: 0 ~ 20km
Transmit rate: 2.488Gbps downstream; 1.244Gbps upstream
User Network Interface
1 x10/100/1000Base-T
Half/full duplex; Auto MDI/MDIX; Auto negotiation
Optical Module
Wavelength:
Receiving: 1480~1500 nm
Transmitting: 1290~1330 nm
Receiving Sensitivity: -28dBm
Transmitting Optical Power: 0.5~5dBm
Physical Performance
Power consumption: < 6W
Dimensions: 110mm(W) x 90mm(H) x 53mm(D)
Working temperature: 0oC ~ 40oC
Working humidity: 5% ~ 95%
Weight: about 190g
Power supply: 12V DC
Mounting mode: Desktop/Wall mounting
Main Function
Supported service: Internet, IPTV
GPON: 8 T-CONTs, 32 GEM Ports
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
MAC address table: 256
Multicast: IGMP v1/v2 Snooping
Multicast group per user port: 256
QoS: service flow classification based on physical port, Ethernet type; ingress rate limit;
egress shaping
Management: local web management, OMCI

ZTE F601 / F643 Gpon ONT pret: 130 RON cu TVA Iasi - imagine 2
ZTE F601 / F643 Gpon ONT pret: 130 RON cu TVA Iasi - imagine 3

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Glavan Veaceslav

Encoder Mpeg-2 NDS3201B cu IP pt. RDS, UPC si Telekom

Encoder Mpeg-2 NDS3201B cu IP pt. RDS, UPC si Telekom

Alte aparate electronice

Ieri
09:55

900 €

NDS3575 Receptor Profesional cu 4 intrari de satelit si 4 slocturi CI

4 900 lei

OLT nou Gpon ZTE C300

OLT nou Gpon ZTE C300

Alte aparate electronice

28 mar

13 000 lei

Receptor DVB-T / DVB-C HD EVO TC-100

Receptor DVB-T / DVB-C HD EVO TC-100

Accesorii audio-video

28 mar

140 lei

Modulator IP to PAL Roton F

Modulator IP to PAL Roton F

Alte aparate electronice

28 mar

31 350 lei

130 lei