Salveaza ca favorit

Web Developer Entry Level (incepator)

Oradea, judet Bihor Adaugat La 10:28, 15 ianuarie 2018, Numar anunt: 100806112

Companie software US based ce dezvolta tehnologii in zona mobile e-commerce. Compania noastra rezolva o problema mare intr-un context global. Persoana angajata va face parte dintr-o echipa care creeaza o tehnologie cu impact la nivel world wide.

Candidatul ideal:

Obligatoriu domiciliu în Oradea
Cumpără în mod regulat produse sau servicii online - măcar o dată pe lună
Abilități de comunicare și ușurință în lucru în echipă - cere ajutorul atunci când întâmpină dificultăți și îi ajută pe ceilalți membri ai echipei atunci când au nevoie.
Disponibilitate de colaborare pe termen lung
Comunicativ, responsabil, capabil să găsească soluții, deschis provocărilor, dornic să învețe lucruri noi, fără teama de a greși
Limba română si engleză

Descrierea jobului:

Integrarea celor mai importante magazine online din US și Europa în sistemul dezvoltat de companie în vederea plasării automatizate a comenzilor. Jobul nu presupune scrierea sau conceperea de aplicații software dar sunt necesare minime cunoștințe de HTML și CSS Selectors. Jobul nu presupune un nivel tehnic ridicat iar procesul de lucru nu este unul repetitiv de tip data-entry. Candidatului ideal va avea o solidă capacitate de analiza și punere în context a datelor cu care lucrează.

Ce trebuie să faci:

Colectarea și introducerea de informații în baza de date a companiei.
Analiza și testarea datelor introduse în vederea eliminării potențialelor erori.

Prezintă avantaj:

Experienta de lucru la un magazin online: fie la dezvoltarea siteului, fie la intretinerea si optimizarea lui
Minime cunoștințe de HTML, CSS Selectors si Xpath și cunostinte de baza in JS/jQuery
Atenție la detalii

Acest job este valabil doar pentru cei care au domiciliul stabil in Oradea. Dacă te interesează acest loc de munca, trimite un mesaj (prin formularul de contact de mai jos) cu un CV atasat.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Oradea, judet Bihor

Vezi pe harta