Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in IT - Telecomunicatii în Iasi.

Voodoo angajeaza supraveghetor internet cafe

Iasi, judet Iasi Adaugat La 08:56, 28 mai 2018, Numar anunt: 78869036

Informatii suplimentare , doar la nr : 0332405405

Voodoo angajeaza supraveghetor sala internet-cafe

Ocupantul acestui post va avea in principal urmatoarele RESPONSABILITATI:
* Intampinarea clientilor intr-o maniera cat mai profesionista
* Supravegherea permanenta a clientilor din incinta salii
* schimbarea perifericelor la nevoie

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele CERINTE:
* cunostiinte minime de calculator
* Studii medii finalizate cu sau fara diploma de bacalaureat
* Aspect fizic placut
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, integritate, planificare si organizare
* Lucru in echipa
* Disponibiliate pentru lucru in ture

BENEFICII:
-salariu atractiv
-contract de munca
-vestimentatie personalizata gratuita in functie de anotimp ( tricou / bluza )
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut si dinamic
-echipa tanara
-acces gratuit la calculator in timpul liber
-2 bauturi calde / zi ( cafea, ceai, ciocolata )
Salarizare: 1.330 lei NET ( in mână ) + contract
Cei interesati trebuie sa trimita cv-ul la adresa: office[at]vdo.ro ; relatii la 0332405405

Vizualizari:181
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului ciprian

Plasa tantari / pisici / caini / insecte tip plisee ( acordeon)

Materiale constructii si amenajari

12 iun

250 lei

TV - televizoare

Televizoare

4 iun

790 lei

Sisteme calculator - gaming

Sisteme PC – Monitoare

4 iun

1 000 lei

Canapele din piele si stofa

350 lei

Monitoare

Monitoare

30 mai

250 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului