Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in IT - Telecomunicatii în Iasi.

Voodoo angajeaza supraveghetor internet cafe

Iasi, judet Iasi Adaugat La 09:02, 8 august 2018, Numar anunt: 78869036

Informatii suplimentare , doar la nr : 0332405405

Voodoo angajeaza supraveghetor sala internet-cafe

Ocupantul acestui post va avea in principal urmatoarele RESPONSABILITATI:
* Intampinarea clientilor intr-o maniera cat mai profesionista
* Supravegherea permanenta a clientilor din incinta salii
* schimbarea perifericelor la nevoie

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele CERINTE:
* cunostiinte minime de calculator
* Studii medii finalizate cu sau fara diploma de bacalaureat
* Aspect fizic placut
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, integritate, planificare si organizare
* Lucru in echipa
* Disponibiliate pentru lucru in ture

BENEFICII:
-salariu atractiv
-contract de munca
-vestimentatie personalizata gratuita in functie de anotimp ( tricou / bluza )
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut si dinamic
-echipa tanara
-acces gratuit la calculator in timpul liber
-2 bauturi calde / zi ( cafea, ceai, ciocolata )
Salarizare: 1.330 lei NET ( in mână ) + contract
Cei interesati trebuie sa trimita cv-ul la adresa: office[at]vdo.ro ; relatii la 0332405405

Vizualizari:193
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului ciprian

Masa / comoda TV din sticla

Sufragerie

17 sep

100 lei

Casti Zalman ZM-HPS200, Negru

Componente si accesorii

17 sep

20 lei

cabluri VGA pentru monitor

Sisteme PC – Monitoare

17 sep

5 lei

Sisteme calculator PC

17 sep

1 200 lei

server intel 2 X Intel Xeon 3.0 Ghz RAM 8 GB DDR2 ECC

400 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului