Vanzator Produse Proaspete Auchan Oradea

Candidatul ideal:
• Studii medii absolvite;
• Experienta in domeniu vanzari constituie un avantaj;
• Persoana dinamica, comunicativa, cu initiativa si spirit de echipa;
• Deschidere spre relationare cu clientii;

Descrierea jobului:

• Se asigura de aprovizonarea corecta si completa a standului cu produse;
• Asigurare curatenia in raion si aspectul commercial;
• Ofera clientilor informatii despre produsele comercializate;
• Preia comanda clientului aplicand tehnicile de vanzare si ambalare;
• Asigura buna functionare si curatenia echipamentelor de lucru;
  • Adaugat La 09:51, 24 octombrie 2020
  • Vizualizari:7313
  • Numar anunt: 185118893
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Oradea, judet Bihor

Anunturile utilizatorului Demian Edina