Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Resurse Umane Bucuresti.

Trainer/Admin

Bucuresti Adaugat La 13:57, 8 ianuarie 2018, Numar anunt: 148948117

ANGAJAM TRAINER/ADMIN !!! EXCLUSIV FETE. Varsta intre 20-35 ani , cunostinte de PC, limba engleza nivel avansat, experienta in domeniu, disponibilitate 8-10h/zi, salariu atractiv.

CERINTE
Competente manageriale si de leadership, si calitati de bun psiholog.
Cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin mediu e un criteriu de selectie.
Cel putin liceul, studiile superioare constituie un avantaj.
Se cer cunostinte foarte bune de operare PC.

RESPONSABILITATI
Un trainer, pe scurt, imbunatateste performanta unei echipe si dezvolta potentialul acesteia.
Trainerul coordoneaza intreaga echipa, monitorizeaza, evalueaza, consiliaza si instruieste.
Trainerul intocmeste o strategie si un plan de actiune pentru a imbunatati realmente performanta echipei.
In functie de realizari, vine si o crestere serioasa de salariu.

CE OFERIM
Se ofera salariu fix + comision si bonusuri in functie de realizari, contract de munca, concedii legale, posibilitatea de avansare.
Putere de decizie, libertate de actiune si mediu de lucru stimulant. Initiere in cultura manageriala, arta leadership-ului, arta de a organiza, planifica, coordona si monitoriza o echipa pentru a atinge anumite rezultate.

Alatura-te echipei ART STUDIO BUCURESTI !!!

Vizualizari:1