Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Soferi - Servicii auto - Curierat în Constanta.

Tinichigiu auto (cu atributii de vopsitorie) - Autoklass Center

Constanta, judet Constanta Adaugat La 12:57, 8 aprilie 2019, Numar anunt: 180438235
Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes-Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca:

• Detii calificare profesionala pentru acest domeniu;
• Ai experienta pe un post similar de minim 1 an;
• Iti doresti sa oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!
• Ai permis auto categoria B
Descrierea jobului
Rolul job-ului: initierea si derularea interventiilor si a operatiunilor de reparatie asupra autovehiculelor avariate, respectand standardele impuse de producator, instructiunile de lucru si de utilizare a echipamentelor.
In acest sens, vei coopera cu Seful de Atelier, Responsabilul Garantii, Consilierul Service si Responsabilul Piese Schimb pentru a indeplini sarcinile la standarde de calitate inalte si pentru a asigura satisfactia clientilor.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute
Tichete de masa
Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesionist si certificat international, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz
Vizualizari:616