Salveaza ca favorit

Textile House angajeaza asisitent vanzari

Oradea, judet Bihor Adaugat La 07:32, 12 aprilie 2019, Numar anunt: 181759483
Cerinte:

Spirit de echipa si adaptabilitate

Responsabilitate si implicare

Orientare catre clienti

Seriozitate

Corectitudine

Punctualitate;

Descrierea jobului
​Responsabilitati:

Realizarea activitatii de vanzare (inclusiv operatiuni pe casa de marcat)

Mentinerea visual-merchandising-ului magazinului in bune conditii in conformitate cu normele companiei

Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor

Respectarea prevederilor si reglementarilor interne

Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie;

Oferte(bonusuri,beneficii)

Full time (8 ore): Salariu Brut 2687 lei (1600 lei NET) + bonusuri in functie de realizari+ bonuri de masa

Descrierea companiei
Textile House este prezenta pe piata hainelor second-hand incepand cu anul 1996. Compania si-a inceput activitatea in Slovacia si a ajuns sa fie prezenta si in Croatia, Slovenia, Serbia, Bosnia, Polonia, Cehia si din 2012 in Romania (unde momentan avem 25 de magazine in Timisoara, Arad, Lugoj, Oradea,Marghita, Cluj Napoca, Targu Mures, Zalau, Baia Mare, Baia Sprie, Satu Mare, Medias). Din 2012, an de an, compania noastra este numarul 1 in Top Afaceri Romania pe domeniul nostru de activitate.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

1 600 lei