Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in IT - Telecomunicatii în Bucuresti.

Tehnician GSM

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6 Adaugat La 11:59, 14 februarie 2018, Numar anunt: 153338969

CAUTAM TEHINICIAN cu experienta in domeniu GSM

Sa fie un om responsabil, serios, cu simt tehnic, meticulos.

Descrierea jobului

Diagnosticare & reparare echipamente de tipul: Tablete, Telefoane mobile;
Instalare / resoftare Android, IOS;
Cunoștințe operare și instalare: Windows, Android, IOS;
Capacitate de lucru în echipă, abilități în comunicare;
Persoană disciplinată, ordonată, cu simțul răspunderii;
Dorință de perfecționare permanentă;
Cu inițiativă, uşor adaptabil la situații noi;

BITS Service GSM este un centru de reparații ce are ca target monopolizarea pieției de reparații GSM-IT din România.
Valorile pe care le promovăm fac din centrul nostru un loc un oamenii vin cu o problemă și pleacă cu un zâmbet întorcăndu-se de fiecare dată cu încrederea că vor interacționa cu oameni profesioniști ce sunt dispuși să le asculte preferințele și să le satisfacă la cel mai înalt nivel.

Conceptul BITS Service este nou pe piața din România și are un succes foarte semnificativ. După mai puțin de un an de activitate în această formă avem în plan să ne extindem punctele de lucru pe plan local și regional. În decursul acesutui an vom inaugura 2 noi puncte de lucru, unul in Buzău și unul în București (Piața Romană).

Fii alături de noi în frumosul drum spre succes!
Mai multe detalii despre noi gasiți pe site-ul nostru www.bitsservicegsm.ro

CV-urile se depun la sediul din Str. Apusului nr 81
Salariu motivant

Vizualizari:205

Anunturile utilizatorului BITS Service GSM