Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Cluj-Napoca.

Stivuitorist, Apahida

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 14:06, 12 octombrie 2018, Numar anunt: 171686087
2 000 - 2 400 lei Salariu negociabil
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie specializata in realizarea produselor pe baza de polimeri pentru segmentele constructiilor, industriilor si auto, Stivuitoristi pentru depozitul de profile pentru ferestre cu geam termopan din Apahida.

Candidatul ideal
- Autorizatie ISCIR;
- Experienta in manipularea materialelor cu stivuitorul si manual;
- Indemanare si simt practic;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Descrierea jobului
- Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul
- Manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite, atat manual cat si cu ajutorul stivuitorului
- Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii
- Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare
- Pastreaza si participa la curatenie in receptie si in zonele adiacente

Beneficii:
- Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, prima de Craciun);
- 24 zile de concediu de odihna/an;
- Transport asigurat in Cluj sau decontarea abonamentului de transport;
- Program intr-un singur schimb luni-joi 8:00 - 17:00 si vineri 8:00 - 14:30.

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:372
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Apahida

Lucratori productie - depozit - logistica

22 mar

Operator la prelucrarea maselor plastice

Alte locuri de munca

12 mar

Operator serigrafie în Cluj-Napoca

19 mar

Operator mase plastice în Cluj-Napoca

19 mar

Operator Depozit in Apahida

19 mar

1 900 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului