Salveaza ca favorit

Stivuitorist, Apahida

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 14:06, 12 octombrie 2018, Numar anunt: 171686087

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie specializata in realizarea produselor pe baza de polimeri pentru segmentele constructiilor, industriilor si auto, Stivuitoristi pentru depozitul de profile pentru ferestre cu geam termopan din Apahida.

Candidatul ideal
- Autorizatie ISCIR;
- Experienta in manipularea materialelor cu stivuitorul si manual;
- Indemanare si simt practic;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Descrierea jobului
- Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul
- Manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite, atat manual cat si cu ajutorul stivuitorului
- Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii
- Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare
- Pastreaza si participa la curatenie in receptie si in zonele adiacente

Beneficii:
- Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, prima de Craciun);
- 24 zile de concediu de odihna/an;
- Transport asigurat in Cluj sau decontarea abonamentului de transport;
- Program intr-un singur schimb luni-joi 8:00 - 17:00 si vineri 8:00 - 14:30.

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Sinnicoara

Lucratori productie - depozit - logistica

12 oct

de la 2 800 leipana la 3 100 lei

Manipulant marfa Apahida/Cluj

12 oct

1 900 lei

Sales Consultant

Agenti - consultanti vanzari

11 oct

Retail Area Supervisor

11 oct

Operator Productie in Gilau/Jud. Cluj

10 oct

1 900 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului