Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Alte locuri de munca în Chitila.

Spalator Auto

Chitila, judet Bucuresti - Ilfov Adaugat La 10:14, 18 decembrie 2018, Numar anunt: 174430679
Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes-Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca ai:

-Experienta pe un post similar de cel putin 1 an;
-Permis de conducere categoria B;
-Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Descrierea jobului

Rolul job-ului: spalare, curatare interior si cosmetizare autovehicule, in baza comenzilor de lucru deschise de Receptionerii Service.
De asemenea, vei tine cont de caliatea serviciilor oferite, respectand standardele producatorului, tehnologiile si instructiunile de lucru.

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv
-Tichete de masa
-Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesionist si certificat international, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz
Vizualizari:572