Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Munca in strainatate în Bucuresti.

Soferi Profesionisti FRANTA

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 12:42, 20 septembrie 2018, Numar anunt: 170614497
EBC angajeaza 4 SOFERI PROFESIONISTI pentru FRANTA.

Responsabilitati:
- Livrarea materialelor în condiții de siguranță către locațiile clienților;
- Conducerea camioanelor de 22 - 40 tone;
- Încărcarea și descărcarea materialelor cu ajutorul lizei.

Cerinte:
- Experiență de minimum 2 ani ca Șofer Profesionist;
- Permis de conducere categoriile B, C, E;
- Atestat transport marfă (Certificat de pregătire profesională a conducătorului auto);
- Card tahograf (Cartela conducătorului auto);
- Limba franceză la nivel începător – cerință obligatorie.

Oferta:
- Salariu motivant;
- Masină de serviciu;
- Posibilitatea unei colaborări pe termen lung;
- Asistentă de-a lungul intregii misiuni pe teritoriul Frantei.
Vizualizari:354

Anunturile utilizatorului Ebc HR Solutions