Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Transport marfa - international în Cluj-Napoca.

Sofer transport marfa international cu ADR (comunitate)

Mobilitatea postului: Necesita deplasari
Tip job: Full time
TEMPO PREMIUM TEAM S.R.L, firma de transport cu sediul in CLUJ-NAPOCA angajeaza soferi transport marfa international cu ADR(comunitate).

Oferim:

- Contract de munca in Romania
- Salariu fix
- Diurna de 77.5 Euro/ zi
- Transport Romania – Belgia si retur garantat de companie (masinile societatii sau avion)
- Training profesional pentru soferi
- Camioane dotate cu telefon de serviciu si sistem de comunicare TRANSICS, pentru a va ajuta sa tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.

Candidatul ideal

Se cauta sofer profesionist pentru comunitate cu permis de conducere cat B C E, responsabil si dornic sa lucreze intr-o echipa dinamica, la standarde europene.
Detinerea cardului ADR – cisterne si colete este obligatorie
Cunostintele de limba straina (engleza/ franceza sau germana) sunt obligatorii.
Experienta pe traficul de cisterna de minimum 1 an

Descrierea jobului

Transport de marfa cu camioane in perfecta stare de functionare, euro 6, toate dotate cu frigider, intretinute constant de o echipa performanta de service.

Descrierea companiei

TEMPO PREMIUM TEAM S.R.L, insumand 100 de angajati, face parte din Jost Group - grup international de transport, avand sediul in Luxemburg si Belgia, cu o vasta traditie in transportul de marfa inca din 1958.

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numerele de telefon
  • Adaugat La 14:18, 6 octombrie 2020
  • Vizualizari:721
  • Numar anunt: 207326277