Sofer / soferi pentru aplicatii Yango / Uber

2 500 - 5 000 lei
Candidatul ideal
Angajam soferi pentru aplicatii de ride-sharing
Oferim un pachet atractiv, masina cu toate costurile incluse ( masina, revizii, anvelope vara-iarna, RCA, ITP)
Bonus in functie de cifra obtinuta + tipul de condus

Conditii sofer:
- smartphone Android + internet 4G,
- Cazier Judiciar si Auto (5 ani) fara abateri grave;
- Permis de conducere minim 3 ani;
- Aspect ingrijit si curat;
- Cunostinte limba engleza nivel mediu; un nivel avansat al limbii engleze sau alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj;
- Calificativ Uber/Taxify/Yango/Clever minim 4.7.*
- Experienta de a lucra in trecut in aceste platforme poate reprezenta un avantaj.
Descrierea jobului
- transport pasageri prin platforme ride-sharing conform comenzilor primite in aplicatie si curse protocol;
- respecta Regulamentul intern si Codul bunelor maniere in calitate de sofer;.
Candidatii vor uploada CV-ul pentru a fi contactati.
  • Adaugat La 07:52, 7 iulie 2020
  • Vizualizari:1858
  • Numar anunt: 189983273
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 5

Anunturile utilizatorului Alex