Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Caut loc de munca în Bacau.

Sofer profesionist cat B, C

Bacau, judet Bacau Adaugat La 16:21, 11 aprilie 2017, Numar anunt: 110056418

Cerinte :
- permis de conducere categoria B, C; experienta in sofat constituie un avantaj;
- capacitate fizica;
- buna cunoastere a orasului Bacau si a localitatilor limitrofe;
- cunostiinte de baza de mecanica auto-constituie un avantaj

Responsabilitati :
- preia marfa de la furnizori si o aduce la punctul de lucru;
- preia documentatia de la furnizori si o preda impreuna cu marfa la punctul de lucru;
- participa la incarcarea marfii (la nevoie) si supravegeaza incarcarea corecta a camionului;
- raspunde de buna functionare si evidenta a intretinerii autoutilitarei, a asigurarilor, reviziilor.

Se Ofera :
- salariu motivant
- tichete de masa
- stabilitate

Vizualizari:88

Anunturile utilizatorului Cristi Nistor

inchiriez hala 440 mp / 220 mp / 987 mp / 342 mp

Birouri - Spatii comerciale

15 aug

2,95 €