Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Cluj-Napoca.

Sef de Tura in Cluj Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 17:05, 15 noiembrie 2018, Numar anunt: 173416061
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie ce realizeaza produse obtinute prin prelucarea metalului la rece si tehnologia pulberilor, pozitia de Sef de Tura in Cluj Napoca.

Candidatul ideal:
- Studii superioare;
- Minim 1 an experienta pe o pozitie similara;
- Cunostinte operare calculator;
- Experienta relevanta in coordonare si motivarea echipei;
- Bune abilitati de interrelationare, comunicare, organizare;
- Capacitate de a lucra cu termene limita;
- Cunoasterea limbii engleze -nivel mediu;
- Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi.

Descrierea jobului
- Mentinerea nivelului ridicat al productivitatii in depozit;
- Coordoneaza activitatile din depozit si personalul aferent pe perioada unei ture / schimb;
- Planifica si organizeaza activitatea de pregatire a marfurilor pentru livrare;
- Coordoneaza si masoara performanta fiecarui membru al echipei, in acord cu procedurile si politica firmei;
- Acorda suport direct personalului din subordine, in realizarea operatiunilor;
- Organizeaza si verifica respecatarea procedurilor si instructiunilor de lucru cu privire la receptia, distributia si livrarea mafurilor.

Beneficii:
- Venit motivant;
- Tichete de masa;
- Decont transport;
- Alte beneficii.

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:504

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Apahida

Lucratori productie - depozit - logistica

6 dec

Operator productie in Sannicoara

Alte locuri de munca

4 dec

de la 1 900 leipana la 2 800 lei

Manipulant marfa in Apahida /Jud. Cluj

3 dec

de la 1 900 leipana la 2 050 lei

Montatori subansamble, Gilau

19 nov