Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal administrativ - secretariat Cluj.

Secretara

Cluj-Napoca Adaugat La 14:18, 28 august 2018, Numar anunt: 169874744
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, lider mondial in domeniul echipamentelor de frig industrial, pozitia de Secretara.

Esti candidata/ul ideal/a pentru noi daca:
- ai capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor si a locului de munca;
- ai capacitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- ai capacitatea de a respecta termene limita;
- esti atent/a la detalii;
- gasesti rapid solutii cand apar probleme;
- ai cunostinte operare pachet MS Office;
- ai placerea si abilitatea de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului
- asigura legatura dintre societate si persoanele fizice si juridice externe via telefon,fax sau e-mail;
- mentine legatura cu institutiile de autorizare si acreditare si pregateste documentatia necesara autorizari sau inspectii;
- transmite dispozitiile Managerului General celorlalte entitati ale organizatiei;
- mentine agenda Managerului General si al Managerului Financiar;
- Coordoneaza comezile si vanzarile prin programul Sales + si pastreaza evidenta intrarilor si iesirilor din stoc;
- asigura protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- efectueaza comenzile de produse consumabile.

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:4
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator subansamble

Lucratori productie - depozit - logistica

Ieri
17:24

Operator mase plastice

Ieri
17:16

Beauty Advisor, part-time

Alte locuri de munca

11 apr

Personal pentru curățenie

10 apr

Muncitori necalificați în Jucu

10 apr

Arata mai multe anunturile utilizatorului