SC STADTLER TRANS SRL angajeaza responsabil parc auto Germania

SC Stadtler Trans SRL angajeaza responsabil parc auto

Cerinte :

OBLIGATORIU - experienta pe o pozitie similara minim 1 an;

- persoana organizata, cu abilitati de comunicare;
- disponibilitate pentru deplasari in teren pentru a asigura o buna gestionare a flotei auto;
- studii medii ( superioare constituie avantaj) in domeniu;
- cunostinte PC ( Windows, pachet MS Office);
- spirit organizatoric si calitati de lider;
- competenţe în luarea deciziilor şi asumarea responsabilităţilor;
- gândire clară, raţionament logic, capacitate de analiză şi de sinteză;
- echilibru psihic şi emoţional;
- constanţă în atitudini şi manifestări;
- rezistenţă la stress;
- permis categoria C+E.

Responsabilități :

- programeaza efectuarea schimburilor de lucru pentru soferi ;
- verifica, tine evidenta si actualizeaza componenta parcului auto, a pieselor si accesoriilor;
- intocmeste rapoarte de activitate;
- asigura predarea /primirea foilor de parcurs cardurilor de carburanti aferente parcului auto;
- urmareste si tine evidenta consumului de carburant;
- verifica si realizează documentele necesare pentru reinnoire asigurari, revizii rovignete, etc;
- organizeaza si supravegheaza activitatea de reparatie si intretinere parc auto;
- urmareste si intretine relatiile de colaborare si parteneriat cu service-urile auto;
- raspunde de relatiile cu autoritatile pe parte de transport rutier( taxe de acces, autorizatii de circulatie atunci cand este cazul).

Se oferă:

- loc de muncă stabil într-o firmă care se află în plin proces de extindere la nivel international;
- activitatea se va desfasura la parcul nostru auto din Nurnberg;
- salariu atractiv ( negociabil la interviu, in functie de experienta);
- se asigura cazare.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa sunati, de luni pana vineri intre 10-17 la numerele:
- 732 - arata telefon - – Liviu Grosu
- +49 1 736 - arata telefon - – Liviu Grosu
  • Adaugat La 16:32, 22 octombrie 2020
  • Vizualizari:3037
  • Numar anunt: 205794004
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bacau, judet Bacau

Anunturile utilizatorului Marina