Salveaza ca favorit

Sc Coralia Com Srl angajeaza Sofer distributie cat B

Targu-Mures, judet Mures Adaugat La 13:46, 12 decembrie 2018, Numar anunt: 174788844
SC CORALIA COM SRL,

Angajeaza sofer pentru distributie produse alimentare si bauturi racoritoare (punct de lucru Tg Mures).

Responsabilitati
SARCINI / ACTIVITATI / RESPONSABILITATI :
• Incarca, transporta si distribuie impreuna cu manipulantul marfa conform documentelor, ordinii de livrare si standardelor companiei;
• Verifica marfurile in concordanta cu facturile sau avizele emise;
• Transporta marfa in cele mai bune conditii pentru a evita deteriorarea acesteia (Raspunde de integritatea marfii pe intreaga durata a transportului);
• Descarca marfa la clientii, urmarind stampilarea si semnarea documentelor
• Urmeaza procedurile stabilite in cazul ivirii unor probleme in procesul de distributie (contacteaza seful de depozit pentru probleme legate de marfa sau dir. Vanzari pentru probleme legate de instrumentele de plata);

EXPERIENTA SI CUNOSTINTE NECESARE:
• Carnet de conducere fara incidente cat. B , cu vechime minima de 2 ani
• Studii medii (sau scoala profesionala);
• Familiarizat cu documentele fiscale si de incasare (facturi, avize, chitante)
• Experienta anterioara intr-un post similar constituie avantaj;
• Fara antecedente penale;

ABILITATI SI CARACTERISTICI PERSONALE:
• Rezistenta la efort fizic si intelectual;
• Capacitate de adaptare in diverse situatii;
• Capacitatea de a comunica usor cu clientii;
• Seriozitate;
• Capacitatea de a-si organiza cat mai optim timpul;
• Dinamic;
• Atitudine pozitiva.

SE OFERA:
- Salar atractiv , tichete de masa , bonusuri;
- Mediu de lucru placut si profesionist ;
- Loc de munca stabil;
- Forme legale de angajare;

CV-urile se pot depune pe adresa de e-mail sau la sediu firmei Tg Mures, str Livezeni nr. 79 (la centru de calcul).

Pentru informatii tel: 745 - arata telefon - intre orele 09:00-17:00

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Filip Bogdan

Targu-Mures, judet Mures

Vezi pe harta