Salveaza ca favorit

Sc Autocasse SRL cu obiect de activitate Dezmembrari Auto angajeaza !

Mocira, judet Maramures Adaugat La 15:50, 2 august 2018, Numar anunt: 150905663

SC Autocasse SRL cu obiect de activitate dezmembrari auto si comenzi piese noi angajeaza operator identificare si comenzi piese auto si relatii telefonice cu clientii !

Candidatul ideal:

-studii medii /superioare
-experienta dovedita pe o pozitie similara constituie avantaj
-bune cunostinte de operare programe de identificare piese auto
Persoana determinata de sex masculin sau feminin, responsabila si ambitiosa fara limita de varsta.

Descrierea jobului:

-identificarea reperelor de piese auto in programe specializate la solicitarea clientilor
-operarea comenzilor facute telefonic de catre clienti
-ofertarea produselor catre clienti
-consilierea tehnica a clientilor si implicarea directa in promovarea ofertei facute ! Program de luni pana vineri de la 08-17 cu pauza intre orele 12-13 iar sambata optional de la 08-14.

Beneficii

Salar intre 2500 si 3500 lei in functie de experienta !

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Mocira, judet Maramures

Vezi pe harta