Salon Remodelare Corporala angajeaza Maseuza /Kinetoterapeut

2 300 lei
Salon de remodelare corporala si estetica faciala, situat in zona Unirii, cu 7 ani vechime, angajeaza maseuza/ tehnician maseur/ asistent BFT/ kinetoterapeut cu/fara experienta.
Experienta nu este necesara, deoarece asiguram training in domeniu.

Responsabilitatile postului:
-efectuarea tratamentelor corporale specifice unui salon de remodelare corporala
-efectuarea masajului anticelulitic / relaxare (este obligatorie cunoasterea efectuarii masajului)
  • Adaugat La 19:09, 27 mai 2020
  • Vizualizari:364
  • Numar anunt: 183740462
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 5