Salveaza ca favorit

Salon Adi Chirila ANGAJEAZĂ | HairStylist (FRIZERIE)Barber Shop

Bacau, judet Bacau Adaugat de pe telefon La 21:29, 25 aprilie 2018, Numar anunt: 152628427

Salon Adi Chirila - ANGAJEAZĂ FRIZER
La Bărboși - Barber Shop
Candidatul ideal
- Experienta AVANSATA | MEDIE in domeniu,
- Abilitati de relatii cu publicul,
-Promoveaza vanzarile serviciilor salonului.
- Persoana placuta, responsabila, comunicativa, organizata, proactiva, spirit de echipa, optimista,
serioasa, cu dorinta de a evolua continuu, creativa si implicare in activitate, cu atitudine pozitiva.
-Dornica sa creasca impreuna cu echipa noastra.

Descrierea jobului

- Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Descrierea companiei

Salon Adi Chirila este un salon de infrumusetare infintat in Bacau cu o vechime de 12 ani , situat central, beneficiaza de un ambient foarte placut, calduros si elegant, insufletit de o echipa tanara, talentata, creativa si experimentata gata sa rasfete si sa iti asigure servicii la standarde internationale folosind produse de calitate internationala.

Oferim sevicii de coafor, frizerie, cosmetica, manichiura, nail art.

Noi, echipa Salonul Adi Chirila, credem ca nu toate persoanele au aceleasi nevoi si de aceea vrem o echipa de stilisti versatili, astfel fiecare artist este lasat sa isi arate creativitatea si talentul sa iasa la suprafata. Facand asta, frumusetea poate fi intensificata cu ajutorul culorilor, tunsorilor, coafurilor si a unghiilor.

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Salon Adi Chirila

1 500 - 3 000 lei