Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal administrativ - secretariat în Bucuresti.

SAIDEL Engineering angajează Office Assistant

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 12:10, 14 iunie 2018, Numar anunt: 166440034

Ne dezvoltăm și avem nevoie de o colegă pentru activitatea de office management.
Ne dorim o colegă cu caracter, atitudine pozitivă, muncitoare, ordonată, punctuală, care să comunice cu ușurință în scris și telefonic, dornică să învețe lucruri noi, conducătoare auto, studii superioare finalizate, cu sau fără experiență.
Descrierea jobului
Responsabilități (extras din fișa postului)
• Suport pentru directorul general și departamentele firmei
• Secretariat
• Contabilitate primară
• Sarcini administrative
• Preluare/ trimitere corespondență, colete
• Predare/preluare documente la/de la clienți
Beneficii
• Salariu motivant stabilit la interviu, cu plan de creștere conform realizărilor
• Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără cu performanțe deosebite
• Posibilitate și încurajare de dezvoltare continuă și de promovare
Descrierea companiei
• companie de proiectare inovatoare, cu 35 angajați, echipă în continuă dezvoltare începând din 2007;
• echipă puternică, unită și dinamică, cu realizări de vârf în domeniul ingineriei geotehnice și structurale;
• compania realizează proiectare geotehnică și structurală pentru lucrări industriale și clădiri civile de anvergură atât în România cât și în străinătate;
• ne bazăm pe atitudinea și implicarea fiecărui membru al echipei pentru succesul companiei și încurajăm dezvoltarea profesională individuală.
Dacă v-am trezit interesul, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul și scrisoarea de intenție

Vizualizari:145