Salveaza ca favorit

Revizor tehnic semiremorci

Arad, judet Arad Adaugat La 09:34, 23 mai 2019, Numar anunt: 179684243
Firma de transport, cu experienta in domeniu de peste 15 ani si o flota de peste 350 de camioane,angajeaza revizor tehnic semiremorci

Cerinte:
- Studii medii – preferabil profil tehnic auto;
- Carnet conducere categoria B, experienta cel putin 1 an;
- Experienta intr-o pozitie similara prezinta avantaj;
- Cunoasterea partilor componente ale unei Remorci sau Semiremorci (prezinta avantaj );
- Spirit de echipa si vointa de a invata lucruri noi;
- Disponibilitate la program 12/24 - 12/48.

Responsabilitati:
- Tine legatura cu toti conducatorii auto, de fiecare data cand apar probleme tehnice;
- Verifica parcarea autovehiculelor;
- Transmite rapoartele lunare aferente;
- Verifica starea remorcilor la iesirea si intrarea lor din parcare.

Oferim:
- Salar atractiv ( negociabil la interviu, in functie de experienta );
- Decontare transport;
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie mare cu o echipa tanara;
- Posibilitatea de dezvoltare personala si avansare in cadrul companiei;
Pentru mai multe detalii va rugam sa sunati la:

Narcis Visoiu
733 - arata telefon -
Flavius Herlo
799 - arata telefon -

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Narcis Visoiu

Arata mai multe anunturile utilizatorului

Despre noi

International Alexander este o societate cu capital integral romanesc, infiintata la Arad in anul 2003. De la inceput a inregistrat o crestere constanta a cifrei de afaceri iar in ultimii ani compania si-a extins prezenta geografica la nivel national si european.
International Alexander are in prezent peste 1000 de angajati si furnizeaza servicii complexe de logistica (depozitare, managementul ambalajelor) si transport (rutier, aerian si maritim) pentru clienti importanti din industriile automotive si de tehnologie.
Echipa International Alexander este mereu pregatita sa abordeze cele mai dificile aspecte ale afacerii cu profesionalism si cu dorinta de perfectionare. In spatele serviciilor noastre stau experienta, devotamentul, seriozitatea si promptitudinea oamenilor nostrii – oameni instruiti, oameni preocupati sa-si dezvolte competentele si pregatiti sa accepte noi provocari.
... mai mult