Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Personal hotelier - restaurant în Cluj-Napoca.

Restaurantul Hugo angajeaza bucatar

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 15:18, 11 aprilie 2018, Numar anunt: 159847131

Cerințe:
- pasiune pentru bucătărie;
- capacitatea de a-şi organiza timpul şi locul de muncă.

Responsabilități:
- pregătirea şi preparea meniurilor pentru ziua respectivă respectând întocmai reţetele existente şi indicaţiile bucătarului şef;
- aranjarea mâncării înainte de a fi servită.

Beneficii:
- avantajul de a lucra într-o echipa tânără și dinamică;
- masa de prânz asigurată;
- posibilitatea de a avansa în carieră.

Program de lucru 7:00-16:00 cu pauza de masa, de luni până vineri.

Asteptăm CV-ul dvs. într-un mesaj.
Mai multe informații la numărul de telefon 0752,133,657.

Vizualizari:187

Anunturile utilizatorului Departament Resurse Umane

Fara fotografii

Responsabil administrativ -Mentenanta

Personal administrativ - secretariat

11 iul

Angajam bucatar

Personal hotelier - restaurant

16 iul

Hugo City angajeaza spalator vase

9 iul

Hugo City angajeaza ospatar

9 iul