Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Resurse Umane Braşov.

Responsabil recrutare soferi

Brasov Adaugat La 14:32, 5 februarie 2018, Numar anunt: 149034421

WSA Platinium angajeaza pentru sediul sau din Brasov, responsabil recrutare soferi.
Responsabilitati:
Recrutarea soferilor profesionisti pentru companiile colaboratoare;
Mentinerea legaturii cu angajatii cat si mentinerea relatiei cu clientii existenti si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Cerinte:
Cunostinte in domeniul transportului;
Cunostinte tehnice din transport;
Experienta pe un post similar sau pe un post de dispecer transport;
O buna capacitate de organizare si planificare;
Abilitati de comunicare si negociere foarte bune;
Cunostinte de limba italiana sau/si engleza nivel mediu spre avansat.

Se ofera un pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta, bonusuri de performanta, formare profesionala continua pe specificul activitatii.

Puteti atasat cv-ul la acest anunt sau sa-l aduceti personal la sediul nostru de pe str. Traian Grozavescu nr.9, et.3, cladirea de culoare crem, Brasov.

Vizualizari:1
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Work Support Agency

Fara fotografii

Sortator ziare si reviste tipografie

Lucratori productie - depozit - logistica

Ieri
09:34

Ambalatori manuali in tipografie

18 sep

Operator teste ICT/FCT

18 sep

1 900 lei

Operatori asamblare componente electronice

18 sep

Arata mai multe anunturile utilizatorului