Salveaza ca favorit

Reprezentant vanzari prin telefon, magazin online

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat de pe telefon La 15:44, 28 august 2018, Numar anunt: 153301573

Reprezentant vanzari Magazin online Gebo Tools

Candidatul ideal

• Experienta in vanzari minim 1 an
• Excelente abilitati de comunicare
• Persoana ambitiosa pozitiva
• Cunostinte de operare PC

Descrierea jobului

• Preluarea comenzilor prin telefon si promovarea produselor si a imaginii companiei

Descrierea companiei

Sc Gebo Tools Srl companie de import și distribuție de scule si echipamente din România.

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita OLX.ro,
disponibila pentru Android, iOS

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

1 600 - 2 000 lei

Cluj-Napoca, judet Cluj

Vezi pe harta