Salveaza ca favorit

Reprezentant vanzari domeniul medical

Botosani, judet Botosani Adaugat La 14:21, 14 iunie 2018, Numar anunt: 162930595

Daca sunteti interesat(a) de acest loc de munca va rog sa atasati la acest anunt CV-ul dvs.

Candidatul ideal

Hei, ma bucur ca esti interesat de job-ul pe care il avem de oferit.

Sper ca esti o persoana zambareata, careia ii place sa fie activa mai mult decat sa doarma si vrei sa iti gasesti job-ul in care talentele si munca ta va fi apreciata din toate punctele de vedere.

Descrierea jobului

Tipuri de activitati pe care le vei avea de facut:
• consiliere clienti
• facturare si inventariere
• rezolvarea cerintelor si solicitarile clientilor
• receptionarea achizitiilor de marfa
• implicare in cresterea vanzarilor

Descrierea companiei

DITU are ca obiect de activitate principal distribuția de rame de ochelari vedere, ochelari de soare și lentile oftalmice aeriene. Piața țintă este reprezentată de clinici medicale, cabinete de oftalmologie, magazine ce comercializează ochelari de soare și rame vedere din toata țara. Distribuția de rame de ochelari vedere, ochelari de soare și lentile oftalmice aeriene a început din anul 2005 astfel încât echipa noastră are o vechime de 10 ani în acest tip de activitate. În acest timp firma și-a creat un portofoliu de clienți stabili care au încredere în produsele și serviciile distribuite și realizate.Personalul nostru este format din peste 30 de angajati dornici de promovare si dezvoltare.

Proiecte de viitor: Mărirea portofoliului de clienți Extinderea portofoliului de produse și servicii Imbunătățirea relațiilor cu clienții și reducerea numărului de reclamații Încheierea unor alianțe și acorduri avantajoase

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Botosani, judet Botosani

Vezi pe harta