Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Agenti - consultanti vanzari în Pitesti.

Repr. vânzări

Pitesti, judet Arges Adaugat La 22:08, 17 martie 2018, Numar anunt: 152972725

Candidatul ideal

-Candidatul ideal este interesant de o activitate independentă, pasionat de vânzări si comunicare.

Descrierea jobului
- Vânzarea produselor PRODAV DECOR CENTER
-Promoveaza produsele online pe retele sociale/site-uri/vanzari directe

Beneficii:
- 10% din suma vânzărilor realizate.

Descrierea companiei

Prodav Decor Center ofera tuturor persoanelor pasionate de arta si design posibilitatea de a isi decora casa cu variate categorii de tapet/fototapet/wall art / tablouri canbas/ stikere decorative. De asemenea dezvoltam produse din producția publicitara (banner, roll-up, mesh, window graphics). Le putem personaliza cu pozele clientilor, dezvolta un nou design sau putem folosii imagini din baza noastra de date. Misiunea noastra consta in proiectarea, realizarea de produse calitative incorporând un grad inalt de inovatie, atentie la detalii si receptivitate fata de nevoile clientilor noștri.
Ne plac lucrurile frumoase si de calitate si, impreuna cu tine, vrem sa oferim clientilor incredere, profesionalism si inovatie. Te asteptam in echipa noastra in care vei putea sa iti afirmi talentul si imaginatia.
www.tapet-deco.ro

Vizualizari:559