Salveaza ca favorit

Relatii clienti. Agent marketing. Job preponderent part time, virtual

Brasov, judet Brasov Adaugat La 13:28, 14 februarie 2018, Numar anunt: 104825978

Candidatul ideal

Prezinta si promoveaza produsele si serviciile Companiei, clientilor.
Administreaza, intretine si dezvolta o relatie cat mai buna cu clientii.
Realizeaza planul de vanzari pentru zona alocata.
Redirectioneaza clientii interesati de serviciile noastre, spre noi, oferind-ul datele noastre de contact.
Prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti si pentru cresterea cotei de piata a serviciilor si produselor companiei;
Preponderent munca in mediul onliine

Descrierea jobului

Prezenta agreabila
Proactivitate, bune abilitati de negociere si relationare ,putere de convingere
Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client

Beneficii:
Lucrezi de unde ai acces la net, chiar si de acaasa
Program part-time
Venituri procentuale
Sansa de a beneficia gratuit de serviciile noastre
Activitatea se va desfasura in mediul onnline

Descrierea companiei

Echipa de freelanceri, specializati in web-development, proiecte arhitecturale, vizualizar 3D, animatii, design grafic.
Echipa noastra este multinationala.

Lasa-ne un mesaj!
Succes!

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca datele furnizate sa fie salvate si procesate. Vezi detalii

Urmatorul consimtamant include aprobarea dvs. pentru transmiterea CV-ului dvs. (si a datelor incluse in acesta) catre parti terte, precum si procesarea acestor date de catre aceste parti cu scopul participarii in procese de recrutare. De asemenea, sunteti de acord ca OLX Online Services SRL poate sa va creeze profilul dvs. individual de candidat bazat pe datele incluse in acest CV. Puteti gasi informatii detaliate despre procesarea datelor personale de catre OLX Online Services SRL in Politica noastra de Confidentialitate Ascunde

Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Miruna Loredana