Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Cluj-Napoca.

Picker Cluj Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 08:56, 29 august 2018, Numar anunt: 169590114

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru o companie de distributie a produselor si accesoriilor electronice din Cluj Napoca, pozitia de Picker.

Cerinte:
- Persoana organizata si harnica;
- Seriozitate, adaptabilitate, dexteritate buna.

Responsabilitati:
- Pregateste comenzile pentru expediere dupa nota de comanda.

Beneficii:
- Salariu 1950 net;
- Tichete de masa 15 ron/zi;

Program: L-V 8:45 - 17:15 / 11:50 - 20:20 .

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).

Vizualizari:242
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Manipulant marfa Apahida/Cluj

Lucratori productie - depozit - logistica

12 sep

1 900 lei

Operator Productie in Sinnicoara

12 sep

de la 2 800 leipana la 3 100 lei

Operator productie part-time, Cluj

31 aug

Operatori Productie Industria textila in Cluj Napoca

31 aug

Operator utilaj taiere, Cluj Napoca

31 aug

Arata mai multe anunturile utilizatorului