Salveaza ca favorit

Picker Cluj Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 12:02, 4 octombrie 2018, Numar anunt: 171630741

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru o companie de distributie a produselor si accesoriilor electronice din Cluj Napoca, pozitia de Piker.

Cerinte:
- Persoana organizata si harnica;
- Seriozitate, adaptabilitate, dexteritate buna.

Responsabilitati:
- Pregateste comenzile pentru expediere dupa factura.

Beneficii:
- Salariu net avantajos;
- Tichete de masa 15 ron/zi;

Program: Luni - Vineri, 2 schimburi de zi .

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Sinnicoara

Lucratori productie - depozit - logistica

12 oct

de la 2 800 leipana la 3 100 lei

Manipulant marfa Apahida/Cluj

12 oct

1 900 lei

Sales Consultant

Agenti - consultanti vanzari

11 oct

Retail Area Supervisor

11 oct

Operator Productie in Gilau/Jud. Cluj

10 oct

1 900 lei

Arata mai multe anunturile utilizatorului