Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Cluj-Napoca.

Picker Cluj Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 12:02, 4 octombrie 2018, Numar anunt: 171630741
Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru o companie de distributie a produselor si accesoriilor electronice din Cluj Napoca, pozitia de Piker.

Cerinte:
- Persoana organizata si harnica;
- Seriozitate, adaptabilitate, dexteritate buna.

Responsabilitati:
- Pregateste comenzile pentru expediere dupa factura.

Beneficii:
- Salariu net avantajos;
- Tichete de masa 15 ron/zi;

Program: Luni - Vineri, 2 schimburi de zi .

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:221
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator producție în Apahida

Lucratori productie - depozit - logistica

Azi
10:39

Operator subansamble

19 apr

Operator mase plastice

19 apr

Beauty Advisor, part-time

Alte locuri de munca

11 apr

Personal pentru curățenie

10 apr

Arata mai multe anunturile utilizatorului