Personal vase de croaziera

Constanta, judet Constanta Adaugat La 15:04, 28 noiembrie 2016, Numar anunt: 110102076

DESCRIERE JOB: Job4LIfe impreuna cu Partenerii sai, organizeaza o noua serie de interviuri in Constanta in data de 2 Decembrie pentru sezonul 2017.

OFERTA SALARIALA: incepe de la 1500 euro/luna NET (oferta salariala variaza in functie de meseria ocupata + TIPS).

Pozitii disponibile:
OSPATARI / BARMANI
CAMERISTE
BUCATARI DE RANG
RECEPTIONERI
MAJORDOMI
RESPONSABILI CURATATORIE
AJUTOR IN BUCATARIE
MANAGERI DE HOTEL
MASEURI
HAIR STYLISTI

BENEFICII:
Cazare - asigurata gratuit;
Masa - asigurata gratuit;
Transportul - asigurat gratuit din Bucuresti;
Asigurare Medicala;
Concediu - dupa trei luni de munca;

CERINTE:
Limba engleza - nivel conversational;
Experienta in domeniu - min. 12 luni;
Limita de varsta: 21 - 45

RESPONSABILITATI:
Conform fisei postului fiecarei pozitii;
Seriozitate;

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 720 - arata telefon - / 775 - arata telefon - .
NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

Contacteaza vanzatorul

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Anunturile utilizatorului Andrei Popescu

Constanta, judet Constanta

Vezi pe harta