Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Operatori masini în Bucuresti.

Pall-Ex Romania angajeaza stivuitorist pe timp de zi pentru Bucuresti

2 400 lei
RESPONSABILITATI:
- Descărcarea, încărcarea și manipularea mărfurilor paletizate
- Utilizarea corectă a stivuitorului
- Respectarea normelor ISCIR
CERINTE:
- Bune abilități de comunicare și relaționare
- Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor
- Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR
- Experiența relevantă pe o poziție similară (constituie un avantaj)
CE OFERIM:
- Salariu net lunar: 2000 RON la care se adauga 400 RON bonus si bonuri de masa in valoare de 300 RON lunar.
- Transport asigurat
- Asigurare medicală privată.
Programul de lucru este de luni pana vineri, in doua schimburi, 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00
Trimite-ne CV-ul tău sau contactează-ne la numărul de telefon 0269.202.222, de luni până vineri, în intervalul orar 8:00-17:00.
Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!
  • Adaugat La 18:14, 11 iulie 2020
  • Vizualizari:7286
  • Numar anunt: 187420052