Pall-Ex Romania angajeaza Stivuitorist pe timp de noapte 2 700 lei

RESPONSABILITATI:
- Descărcarea/ încărcarea și pregătirea comenzilor în camioanele de marfă;
- Sortarea și etichetarea mărfii;
- Scanarea mărfurilor de intrare/ieșire din depozit.

CERINTE:
- Autorizatie ISCIR (pentru stivuitorist);
- Experienta de lucru pe stivuitor;
- Seriozitate, implicare, dorință de munca;
- Spirit de echipă, capacitate de adaptare la un mediu de lucru dinamic.

CE OFERIM:
- Pachet salarial atractiv format din salariu fix net 2700 RON + tichete de masa 300 RON;
- Program alternativ, 20:00-4:00;o săptămână /22:00-4:00 săptămâna următoare;
- Bonus anual de 2500 RON, acordat proportional cu perioada lucrata din an;
- Asigurare medicala privata.

Trimite-ne CV-ul tau, sau poți să ne contactezi la numărul de telefon 737 - arata telefon - , de luni-vineri, în intervalul orar 8:00-17:00.
Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!
  • Adaugat La 15:19, 7 august 2020
  • Vizualizari:5360
  • Numar anunt: 198107917
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Sibiu, judet Sibiu

Anunturile utilizatorului Pall-Ex Romania