Salveaza ca favorit

Ospatar Rompetrol

Bacau, judet Bacau Adaugat La 10:58, 16 mai 2019, Numar anunt: 171736403
Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Pregateste si serveste produsele din restaurantul statiei;
- Intocmeste stocul necesar mentinerii cantitatii optime a marfurilor si a produselor din statie;
- Completeaza documente specifice activitatii
- Participa la inventarierea produselor din statia de distributie carburanti;
- Asigura curatenia spatiului si a echipamentelor din restaurant conform standardelor igienico-sanitare.

Cerinte:
- Experienta in domeniul comertului sau intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate de lucru in ture
- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
- Loialitate, corectitudine si seriozitate.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Lucrul pentru o companie de renume, la standarde de calitate dovedite.
Posibilitatea de a va dezvolta o cariera.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

2 000 - 2 500 lei

Bacau, judet Bacau

Vezi pe harta