Operator Vanzari Polivalent Auchan Oradea

Candidatul ideal:

- Studii medii absolvite;
- Persoana dinamica, comunicativa, cu initiativa si spirit de echipa;
- Deschidere spre relationare cu clientii;
- Experienta in domeniul comercial poate fi un avantaj

Descrierea jobului:

- Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului;
- Lipeste etichete si coduri de bare pe produsele receptionate;
- Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate.
- Scaneaza produsele si incaseaza sau informeaza de mijloacele de plata.
  • Adaugat La 09:51, 24 octombrie 2020
  • Vizualizari:10369
  • Numar anunt: 185404198
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Oradea, judet Bihor

Anunturile utilizatorului Demian Edina