Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Lucratori productie - depozit - logistica în Cluj-Napoca.

Operator mase plastice în Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 11:37, 26 martie 2019, Numar anunt: 180410439
Adecco Resurse Umane recrutează Operatori mase plastice pentru o companie din Cluj-Napoca.

Candidatul ideal:
- Persoană serioasă cu dexteritate bună şi atenţie la detalii;
- Disponibilitatea de a lucra în 2 schimburi;
- Bune abilităţi de comunicare, relaţionare, lucru în echipă.

Descrierea jobului:
- Supravegherea maşinii de injectat mase plastice;
- Verificarea rezultatului injectării;
- Alimentarea utilajului şi reglarea parametrilor;
- Program de lucru în 2 schimburi: 07:00 - 15:00 / 15:00-23:00, 30 min pauză inclusă în program.

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Salariu fix + bonusuri + tichete de masă (15 lei/zi).

Pentru mai multe detalii/angajare, lăsaţi-ne un mesaj. Puteţi să sunaţi gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:341
Toate anunturile utilizatorului

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Arata mai multe anunturile utilizatorului