Operator imprimanta UV huse pentru telefonul mobil.

2 500 lei
iTELGSM SRL angajează operator imprimantă UV huse pentru telefonul mobil.

Atribuții:

pregătirea huselor pentru imprimarea imaginilor;

prelucrarea pozelor trimise de către clienți;

supravegherea procesului de imprimare a huselor;

menținerea în ordine a spațiului de lucru în care se realizează tipărirea.

Cerințe:

experiență în utilizarea Adobe Photoshop (cunoștințe minime);

capacitatea de a prelucra poze în Adobe Photoshop;

inițiativă și spontaneitate;

abilitatea de a învăța rapid procesul de tipărire+softurile imprimantei.

Beneficii:

training pe tot parcursul timpului;

program de lucru: luni – vineri, 09:00-17:30 (liber de sărbătorile legale);

salariu net 2.500 lei (in mana ) contract de munca brut 3800 lei
decontare transport lunar (STB sau Metrorex);

firma se află în cartierul Berceni, la 2 stații de metroul Piața Sudului (Mall Sun Plaza).
  • Adaugat La 16:08, 26 octombrie 2020
  • Vizualizari:2560
  • Numar anunt: 206763139
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4

Anunturile utilizatorului Itelgsm