Operator CNC centru de prelucrare HAIDENHAIN si FANUC

Candidatul ideal

Să aibă:
- cunoștințe de desen tehhnic
- cunoștințe ale instrumentelor de măsurare
- disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi
- experiență în limbaj de control HAIDENHAIN si FANUC
Descrierea jobului

Cerinţe:
- experienţă în centre de prelucrare cu 5 axe
- experiență în limbaj de control Haidenhain ITNL530 este obligatorie
- experientă în prelucrarea de construcţii sudate la scară largă
- avantaj: cunoştinţe de limba engleză sau germană
- abilităţi de operarare, reglare şi programare a maşinilor.
- operare compensari, reglare scule
- cunoştinţe de desen tehnic, toleranţe, control dimensional, rugozitate şi alte noţiuni specifice prelucrărilor mecanice prin aşchiere.

Salariu motivant (se recalculează după vechime, productivitate, calitate, seriozitate)
Pentru programare la probă de lucru apelaţi nr.: 728 - arata telefon -

GORMET SRL – B-dul Muncii 18B, Cluj Napoca;
Coordonate GPS: 46.796144, 23.642371; 46°47'46.1"N 23°38'32.5"E
  • Adaugat La 10:33, 10 iulie 2020
  • Vizualizari:582
  • Numar anunt: 197500418
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Cluj-Napoca, judet Cluj

Despre noi
Suntem o firmă de confecții metalice cu capital german din anul 2006 cu 350 de angajați. Producem componente de mașini, utilaje cu o greutate de până la 120T. Lanțul nostru de procese acoperă aproape toate procesele de producție, cum ar fi debitarea, pregătirea materialului, sudură, tratament termic, prelucrare, tratament de suprafață, vopsire, ambalare și transport
mai mult

Anunturile utilizatorului Jozsef Imre