Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Call center - Suport clienti în Cluj-Napoca.

Operator Call Center in Cluj Napoca

Cluj-Napoca, judet Cluj Adaugat La 17:21, 15 noiembrie 2018, Numar anunt: 173416991
Candidatul ideal
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie germana ce furnizeaza servicii de cercetare privind piața agricolă, pozitia Operator Call Center in Cluj Napoca.

Cerinte:
- Bune abilitati de relationare;
- Cunostinte operare calculator (pachet Office);
- Proactivitate, atentie la detalii.

Descrierea jobului
Ce iti oferim noi:
• Venit intre 2.000-4.000 ron net, in functie de realizari;
• Program FLEXIBIL (part-time sau full time);
• O echipa foarte motivata si dedicata, cu colegi tineri, dinamici si independenti cu care sa lucrezi si sa te distrezi;
• Perspectiva dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie internationala.

Pentru mai multe detalii/angajare, lasati-ne un mesaj. Puteti sa sunati gratuit la Tel Verde 0800.800.408 (Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00).
Vizualizari:726

Anunturile utilizatorului Adecco Resurse Umane

Fara fotografii

Operator Productie in Apahida

Lucratori productie - depozit - logistica

6 dec

Operator productie in Sannicoara

Alte locuri de munca

4 dec

de la 1 900 leipana la 2 800 lei

Manipulant marfa in Apahida /Jud. Cluj

3 dec

de la 1 900 leipana la 2 050 lei

Montatori subansamble, Gilau

19 nov