Salveaza ca favorit

Operator call center -3250 lei brut

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1 Adaugat La 15:14, 13 iunie 2018, Numar anunt: 166401349

Pentru programarea unui interviu de angajare si pentru a va oferi mai multe detalii, ne puteti contacta telefonic la numarul - 738 - arata telefon - .

Candidatul ideal:

Comunica lejer cu cei din jur
Isi doreste sa se dezvolte continuu
Este ambitios si dornic sa invete cat mai multe lucruri noi
Are cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si de navigare online
Este serios si atent la detalii
Are abilitatea de a negocia si de a convinge cu usurinta

Responsabilitati:

Promovarea si vanzarea de servicii sau produse prin telefon;
Gestionarea solicitarilor primite din partea clientilor;
Oferirea de informatii corecte si utile despre produsele sau serviciile promovate;
Preluarea apelurilor venite din partea clientilor;
Propunerea de oferte customizate, in functie de nevoile clientilor, cu scopul de a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;
Urmarirea unor obiective lunare.

Beneficii:

Program flexibil de munca (full time & part-time)
Salariu fix si bonusuri de performanta
Training profesional specializat
Echipa ambitioasa alaturi de care poti sa cresti atat profesional, cat si personal
Activitati periodice cu intreaga echipa: teambuilding-uri, petreceri, concursuri
Salariul pentru programul fix full-time de 9h ( 8 ore lucrate si o pauza de 1h masa) este de 3250 lei brut
Salariul pentru programul part-time difera in functie de cat puteti dvs lucra. 2h-4h-6h fara pauza de masa.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 1

Vezi pe harta