Salveaza ca favorit

Operator-2 schimburi Sibiu

Sibiu, judet Sibiu Adaugat La 13:36, 3 septembrie 2018, Numar anunt: 156548907

Sunteti in cautarea unui loc de munca?

Adecco Resurse Umane lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau din Sibiu, candidati pentru postul de operator in productie.

Se cere:
- minim 8 clase;
- persoane responsabile, serioase;
- indemanare si atentie la detalii, dexteritate;
- capacitatea de a invata si a se dezvolta profesional;
- disponibilitate la munca in 2 schimburi.

Descrierea jobului
Se ofera:
- contract de munca si sansa unui loc de munca stabil si de lunga durata;
- salariu atractiv si plata orelor suplimentare;
- prime si bonusuri lunare;
- tichete de masa;
- decontare transport;
- acordarea celui de al 13-lea salariu;
- bonus de fidelitate si cresterea periodica a salariului.

Descrierea companiei
Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Adrian Stanciu

Fara fotografii

Operator Productie 1 schimb

Alte locuri de munca

4 sep

Operator 4 schimburi

Lucratori productie - depozit - logistica

31 aug

Montator 1 schimb Rm Valcea

29 aug