Salveaza ca favorit

Operatoare facturare

Arad, judet Arad Adaugat La 13:06, 3 octombrie 2018, Numar anunt: 83591168

Firma de distributie bauturi alcoolice,sucuri si produse alimentare angajeaza operatoare facturare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, atentie sporita , spirit de echipa, viteza de lucru si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Cerinte:

-Studi medi
-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Disponibilitate pentru a lucra in doua schimburi
-Cunostinte de facturare
-Cunostintele de contabilitate primara constituie un avantaj

Responsabilitati :

-Emiterea avizelor si facturilor conform comenzilor
-Urmarirea intoarcerii facturilor si avizelor
-Arhivarea facturilor si avizelor, precum si a altor documente ce stau la baza emiterii acestora

Se ofera:

-Pachet salarial atractiv
-Mediu de lucru placut

Persoanele interesate sunt rugate sa lase un CV.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Anunturile utilizatorului Adriana

Arad, judet Arad

Vezi pe harta