Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Finante - contabilitate în Arad.

Operatoare facturare

Arad, judet Arad Adaugat La 10:25, 20 august 2018, Numar anunt: 83591168

Firma de distributie bauturi alcoolice,sucuri si produse alimentare angajeaza operatoare facturare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, atentie sporita , spirit de echipa, viteza de lucru si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Cerinte:

-Studi medi
-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Disponibilitate pentru a lucra in doua schimburi
-Cunostinte de facturare
-Cunostintele de contabilitate primara constituie un avantaj

Responsabilitati :

-Emiterea avizelor si facturilor conform comenzilor
-Urmarirea intoarcerii facturilor si avizelor
-Arhivarea facturilor si avizelor, precum si a altor documente ce stau la baza emiterii acestora

Se ofera:

-Pachet salarial atractiv
-Mediu de lucru placut

Persoanele interesate sunt rugate sa lase un CV.

Vizualizari:2839

Anunturile utilizatorului Adriana

Fara fotografii

Manipulant marfa

Lucratori productie - depozit - logistica

15 aug