Nikos Greek Taverna angajeaza pt sezonul estival lucratori bucatarie

de la 3 500 lei Salariu negociabil
Lantul de restaurante Nikos Greek Taverna angajeaza pe perioada sezonului 2020 cu posibilitatea prelungirii contractului pentru urmatoarele locatii:
DOAR PERSOANE CU VARSTA PESTE 18 ANI

Nikos Greek Taverna Tomis 109
Nikos Greek Taverna Tomis 44 (Lupoaica)
Nikos Greek Taverna Cazino Mamaia
Nikos Greek Taverna Hotel Ten
Nikos Greek Taverna Mamaia Nord (cluburi)
Nikos Greek Taverna Alezzi Beach Resort (Navodari)
Nikos Greek & Fast City Mall Constanta

Preparator salate - 30 posturi
Lucrator gratar - 20 posturi
Ajutor bucatari - 20 posturi
Barman - 14 posturi
Lucrator vase - 20 posturi

Descrierea jobului
Responsabilitatile fiecarui post sunt bine definite. Angajatul este informat de la bun inceput despre importanta respectarii normelor de protectia muncii, beneficiilor dar si a responsabilitatilor sale.

BENEFICII:
1. Salariile oferite de Nikos Greek Taverna sunt peste nivelul pietei
2. Bonusuri in functie de performantele individuale
3. Toate drepturile salariale se primesc la timp
4. Conditii optime de munca
5. Echipament specific posturilor
6. Posibilitatea unei evolutii in cariera
7. Echipament de protectie impotriva Covid-19
8. Cazare pt lucratorii din afara orasului Constanta
9. Transport pt toti lucratorii cazati in spatiile proprii de cazare
10. Se asigura training de specialitate

Salariile se negociaza in urma interviului in functie de experienta si disponibilitatea dvs

Descrierea companiei
www.nikosgreektaverna.ro
  • Adaugat La 23:14, 24 mai 2020
  • Vizualizari:2381
  • Numar anunt: 201484034
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Constanta, judet Constanta

Anunturile utilizatorului Carmen