Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Constructii în Buzau.

Muncitor in constructii in Franta

1 700 €
Angajam montatori pardoseli exterioare granulate (pietris + rasina) pentru client important din Franta (Metz).

Cerinte

*Nu este obligatorie experiența în aplicare pardoseli exterioare granulate

*Minim 1 an experiență în montare faianță și gresie/ mozaic/ pietris

*Atenție la finisaje

*Permis de conducere B obligatoriu

*Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din România cu cel puțin 30 zile anterior plecării obligatoriu

*Disponibilitate de plecare rapida

Condiții:

*Salariu de baza 1700 euro net/lună

*Posibilitate ore suplimentare

*Cazare si transport local asigurate

*Suport pe durata detașării

*Asigurare medicala privata

Responsabilități:

*Pregătirea materialelor

*Pregătirea suportului: spălare, îndreptare

*Pregătirea pietrisului și a liantului

*Montare colțare aluminiu

*Aplicare granule, rasina

*Aplicare soluții antiderapante și finisare
  • Adaugat La 11:58, 16 iulie 2020
  • Vizualizari:560
  • Numar anunt: 203767741

Anunturile utilizatorului Lucrez in Europa