Salveaza ca favorit

Munca Necalificata in Cehia - cazare GRATUITA, 0 comision id:27

Deva, judet Hunedoara Adaugat La 16:20, 18 iunie 2018, Numar anunt: 67507260

Companie multinațională, care este lider de piață în domeniul IT, angajează operatori producție.
Fabrica este localizată în Cehia.

Responsabilități:
- Asamblarea componentelor PC
Cerințe:
-Disciplină, seriozitate și conștiinciozitate la locul de muncă

Beneficii:
- transport asigurat din Oradea în Republica Cehă;
- cazare asigurată în Republica Ceha pe perioada contractului;
- transport asigurat între locația de cazare și locul de munca;
- bonusuri de prezența, calitate și performanța;
- posibilitatea de a efectua ore suplimentare
- NU se percepe nici un fel de comision la angajare!

Suna la + 407 - arata telefon - ca sa te angajezi!

Vizualizari:32349

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Ataseaza un alt fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

Pentru siguranta ta! afla mai multe »