Mobexpert Bistrita angajeaza manipulant marfa

Cerinte:
- sa-ti placa sa lucrezi in echipa
- harnic;
-calm si atent;
-domiciliu stabil in Bistrita;
-permis de conducere

Responsabilități:
- încărcarea / descărcarea produselor de mobilier din tir/camion;
- receptia mărfurilor si aranjarea lor in depozite ;
-pregătirea coletelor care se livreaza in ziua următoare si incarcarea lor in masinile de livrare;
-manipularea si aranjarea produselor in magazin
- menținerea unui mediu de lucru curat in depozite, magazin si spatiile aferente
- ajuta echipele de montaj in actiunile lor

Se ofera :
-pachet salarial (salar fix)
-tichete de masa;
-logistica aferenta postului

Solicitarile se trimit la
fax :0263/214625 ;
tel 0720/333597
adresa
Bistrita, str. Libertatii, nr 41-43
Magazin Mobexpert
  • Adaugat La 12:12, 28 mai 2020
  • Vizualizari:4382
  • Numar anunt: 177701018
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bistrita, judet Bistrita-Nasaud

Anunturile utilizatorului Cristina Bavita