Salveaza ca favorit

Merchandiser divizia StarFoods - Lay`s

Sibiu, judet Sibiu Adaugat La 01:22, 17 ianuarie 2019, Numar anunt: 148919135
Candidatul ideal:

Candidatii care aplica ne dorim sa prezinte urmatoarele calitati:
- bune abilitati de comunicare, convingere si negociere
- permis de conducere cat. B
- domiciliul in localitatea Sibiu.

Descrierea jobului:

Responsabilitati :
- merchandising (expunerea la raft) pentru produsele din portofoliu la clientii din zona alocata.
- Back-up pentru agentii de vanzari
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- implementarea la clienti a politicilor comerciale ale firmei

Beneficii :
- salarizare conform performantelor realizate
- mediu de lucru profesionist
- posibilitati de instruire si promovare in domeniul vinzarilor

Descrierea companiei:

SC PREXICO SRL este unul din cei mai importanti distribuitori de produse tip . din aria jud. Sibiu si Vilcea.
Avem in portofoliu un numar de ~ 1500 clienti, iar ca furnizori avem parteneriate cu cele mai importante companii din domeniu:Tymbrak Maspex,,Nestle,StarFoods,,Mars,Alka,Kandia,Beiersdorf,Johnson Wax,Boromir, etc.

Contacteaza vanzatorul

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Fisierul poate aveam maxim 2 MB

1 500 - 3 500 lei

Sibiu, judet Sibiu

Vezi pe harta