Mega Image angajeaza SEF DEPARTAMENT Bucuresti

Candidatul ideal

· Experienta anterioara (retail, domeniul alimentar);

· Experienta anterioara in coordonarea unei echipe - prezinta un avantaj;

· Studii superioare (de preferat) sau minim diploma de Bacalaureat

· Cunostinte operare PC, MS Office (Excel, Word) nivel mediu;

· Cunostinte limba engleza nivel mediu;

· Bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare;

· Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;

· Responsabilitate si corectitudine;

· Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

Descrierea jobului

· Supravegheaza si coordoneaza activitatea personalului din magazin pe tura alocata;

· Verifica pregatirea magazinului pentru deschidere;

· Efectueaza comenzile zilnice de marfa pentru magazin;

· Instruieste personalul nou angajat cu privire la particularitatile si cerintele locului de munca ale acestuia;

· Raspunde de verificarea concordantei dintre produsele receptionate si datele inscrise in documentele aferente;
  • Adaugat La 13:23, 27 mai 2020
  • Vizualizari:3526
  • Numar anunt: 197190237
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4

Despre noi
Fondat in 1995, Mega Image este cel mai mare lant de supermarketuri din Romania cu peste 9000 de angajati si cu o retea care cuprinde in prezent peste 500 de magazine in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Brasov, Targoviste si alte orase din tara. Parte din grupul international Ahold Delhaize, Mega Image se afla in continua expansiune. In 2015 Mega Image a sarbatorit 20 de ani de la lansarea primului magazin in Romania.
mai mult

Anunturile utilizatorului Echipa Recrutare Mega Image