Mega Image angajeaza personal pentru Bucuresti

Candidatul ideal:

• Experienta anterioara in comert- reprezinta un avantaj;

• Orientare si deschidere catre client;

• Responsabilitate si seriozitate;

• Dinamism si spirit de initiativa;

• Flexibilitate si spirit de echipa.

Studii necesare:

• Studii medii - Lucrator Comercial;

• Diploma Bacalaureat - Casier;

• Calificare in domeniu - Vanzator;

Descrierea jobului:

• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;

• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;

• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;

• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;

• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;

• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.
  • Adaugat La 13:23, 27 mai 2020
  • Vizualizari:7991
  • Numar anunt: 197189892
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 5

Despre noi
Fondat in 1995, Mega Image este cel mai mare lant de supermarketuri din Romania cu peste 9000 de angajati si cu o retea care cuprinde in prezent peste 500 de magazine in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Brasov, Targoviste si alte orase din tara. Parte din grupul international Ahold Delhaize, Mega Image se afla in continua expansiune. In 2015 Mega Image a sarbatorit 20 de ani de la lansarea primului magazin in Romania.
mai mult

Anunturile utilizatorului Echipa Recrutare Mega Image